vánoční písnička Lucie Vondráčková a Petr Kolář Vánoce bílý vzkazy | fanklub Lucie Vondráčková

NEJBLIŽŠÍ AKCE

vzkazy


Jméno:

E-mail (@):

www link:

Vzkaz:

vyplň konrolní kód:

Lucka Vondráčková LucieVondrackovaOfficial

31. 08. 2013 11:21

Něco končí, něco začíná.
Kluci, cesta s Vaším fanwebem byla radostná a plná dobrodružství. Díky za krásná setkání s fanoušky, za vaši obrovskou podporu, za mapování naší práce a za kamarádský a lidský vyjímčný přístup. Do další etapy vašeho života přeji energii, nápady a úsměv!:) Budu se s vámi těšit zase někdy, někde a na všechny fanoušky fanwebu na mém fb lucievondrackovaofficial.
Díky a přeji hodně štěstí ve všem, do čeho se pustíte!:)
Vaše Lucka


REAGUJEŠ NA:

Simona Spodniaková

03. 09. 2013 09:21 [reagovat]

Ahoj kluci a fanwebáci,

já jsem se stala oficiálním fanouškem Lucky před pěti lety, když jsem ji poprvé viděla naživo na koncertě v Uherském Hradišti, kde představila písničku Láska umí víc.
Ta písnička mě úplně dostala, stejně tak i Lucka, kterou jsem začala vnímat o něco více, než předtím. Našla jsem si tyto úžasné stránky, trošku se zapojila do podpory fanklubu a poctivě sledovala veškeré informace. Dokonce jsem tuhle "nákazu" předala i svému okolí, což byl určitě i záměr, jak kluci píší - dostat Lucku do povědomí.
Teď kluky ale úplně chápu, že se rozhodli k tomuto kroku. Odvedli obrovský kus práce, za který jim patří velký DÍKY. Tak jako my sami procházíme v životě nějakými etapami, tím samým prochází i Lucka. Našla si úžasného Tomáše a má nádherného Matyáška a ji samotnou to posulnulo zase někam dál. Ale to je přece krásné.
A určitě i kluci prošli vývojem, který i je samotné posunul dál svým vlastním směrem.
A proto jim patří ještě jednou obrovské poděkování za tak dlouhou a náročnou cestu, kterou tady s fanoušky absolvovali. Já jsem nesmírně ráda, že jsem je mohla alespoň na chviličku osobně vidět a poznat, jak při křestu CD Dárek v Praze, tak i teď v květnu v Ostravě při koncertu.
Kluci mějte se moc krásně a ať Vám to ve vašem osobním životě jde tak krásně jako tady na fanstránkách.
Přeji hodně štěstí - Simča

starší vzkazy >>

© 2003 - 2019 fanklub Lucie Vondráčkové www.luckav.cz | RSS